אלפי סרטוני וידאו, במקצועות הבגרות, ע"פ תוכנית הלימודים, המכילים את הידע
הנדרש בכל אחד ממרכיבי הלמידה, ומאפשרים לימוד עצמי, ממוקד ויעיל.

מי אנחנו

שלום לכם ונעים להכיר ! אנחנו yschool  ספריית שיעורי הוידיאו הדיגיטאלית הגדולה בישראל. 
האם חשבתם פעם לעצמכם איך אני משלים את החומר מהשיעור האחרון ? איך אני משפר את הציונים ? איך אני מקבל שיעור פרטי מבלי "לקרוע את הכיס"  ? האם תהיתם איך אפשר ללמוד מהכורסה בבית עם הטאבלט או סמארטפון ? תאמינו או לא, גם אנחנו שאלנו את עצמנו, עד שהקמנו את yschool

 

מהרגע הראשון שהאתר עלה לאוויר, בשנת 2014 , הרעיון היה ליצור סטנדרט חדש בכל מה שקשור לחוויית לימודים אונליין. בנינו ספרייה של למעלה מ- 4000 סרטוני וידיאו, כל סרטון באורך של כ-10 דקות, במגוון מקצועות הבגרות (ע"פ תוכנית הלימודים בישראל) עם המורים המקצועיים ביותר. בנוסף לשיעורי הוידיאו באתר, אנו מפעילים מרכזי תקשוב עירוניים / בית ספריים בהם אתם יכולים לקבל שיעורי אונליין ממורים מקצועיים לפי צרכי הרשות המקומית ו/או בתי הספר. 

 

שיעורי האונליין ב- yschool מתקיימים באמצעות מערכת אונליין חדשנית, מתקדמת, ופשוטה לשימוש, אשר אינה מצריכה כל התקנה. השיעור כולל תקשורת וידאו ואודיו בין המורה לבין המשתתפים בשיעור, לוח חכם המאפשר כתיבה חופשית, העלאת קבצים וריבוי לוחות לכל מפגש מקוון ועוד. שעות פעילות מרכז התקשוב והמקצועות הנלמדים נקבעים על ידי מנהלי בתי הספר ומפורסמים באופן שוטף באתר. 

 

אנו ב- yschool מחוייבים לשירות בסטנדרט הגבוה ביותר, עם מחלקת שירות לקוחות הזמינה במענה אנושי טלפוני ובדוא"ל, ומוודאת מדי יום שכל אחד מהתלמידים שלנו יכול להנות מספרייה המתקדמת שלנו.

 

באתר שלנו משתמשים כבר עשרות אלפי תלמידים מכל רחבי הארץ,  וגם אתם מוזמנים להתחבר אלינו מכל מכשיר מכל מקום ולהתחיל ללמוד בזמן שמתאים לכם.

 

צוות הפדגוגיה של המיזם : דלית שטאובר - יועצת פדגוגית , דר ' רבקה רוזנברג ולאחרונה הצטרף לטובת ליווי ומחקר דר' שחף גל .

מילה לכם ההורים…

Yschool.co.il  הוא מיזם לימודי - פדגוגי, טכנולוגי וחברתי, שהוקם בשנת 2014, במטרה לצמצם את הצורך בשיעורים פרטיים, לסייע לתלמידים בחטיבות הביניים ובתיכון לקדם את עצמם ואת הישגיהם האקדמיים, ולהנגיש את חומר הלימוד לבגרות.

 

עם עשרות אלפי תלמידים במערכת, נשמח לסייע ולתרום גם לילדכם בהנגשת כל חומרי הלימוד בצורה ברורה וממוקדת לצרכים הקיימים כיום בעולם הלימודים המקוון.

 

בנוסף לטכנולוגיה המתקדמת גם עלות השימוש במערכת נמוך במיוחד וחוסך באופן משמעותי את הצורך לקחת שיעורים פרטיים באלפי שקלים. 

 

 

 

מתקדמים להצלחה עם yschool  ...
למה אתם ממתינים ? נשאר רק להרשם ולהתחיל ללמוד