אלפי סרטוני וידאו המותאמים לתכנית הלימודים בתיכון ומנגישים את כל רכיבי הלמידה במעטפת משלימה ללימוד עצמי, ממוקד ויעיל.

מי אנחנו

שלום לכם ונעים להכיר! אנחנו yschool  -  ספריית שיעורי הוידיאו הדיגיטאלית הגדולה בישראל


אם שאלתם פעם את עצמכם איך אפשר להשלים את החומר מהשיעור האחרון, או נתקעתם על שאלה קשה ולא הצלחתם לשחזר את ההסבר של המורה, או ניסיתם למצוא שיעור פרטי עם מורה מעולה במחיר הגיוני... בדיוק עליכם חשבנו כשהקמנו את  yschool

 

הרעיון שלנו היה להנגיש כמה שיותר ידע לתלמידים, במחשב או בסלולר, בבית או בדרך, וליצור למידה מרחוק ברמה אחרת. בנינו ספרייה עם אלפי סרטוני וידיאו קצרים, עם מורים מעולים, על-פי תכנית הלימודים, במקצועות המבוקשים ביותר בתיכון. הוספנו לספריה מרכזי תקשוב בהם אפשר ללמוד בשיעורי אונליין, עם מורים מקצועיים. 

 

שיעורי האונליין בyschool  מתקיימים, מתוך האתר עצמו, באמצעות הפלטפורמות המתקדמות, המוכרות לכל תלמיד שעברו התאמה מיוחדת לשימושנו, כולל לוח חכם המאפשר כתיבה חופשית, העלאת קבצים, ריבוי לוחות לכל מפגש מקוון ועוד.

 

אנו ב yschool מחוייבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר, עם מחלקת שירות לקוחות, במענה אנושי טלפוני ובדוא"ל, האחראית לכך שכל אחד מתלמידינו יוכל לנצל באופן מיטבי את הספרייה המתקדמת שלנו.

 

יש לנו כבר עשרות אלפי תלמידים בכל רחבי הארץ וגם אתם מוזמנים להתחבר אלינו מכל מכשיר, מכל מקום ובכל שעה הנוחה לכם, ולהתחיל ללמוד.

 

הצוות הפדגוגי של המיזם כולל אנשי חינוך ומומחים ללמידה מרחוק, הדואגים לכך שהמורים, התכנים והטכנולוגיה, ישתייכו תמיד לחזית העשיה הפדגוגית.

מילה להורים

Yschool הוא מיזם לימודי חברתי, שהוקם בשנת 2014, במטרה לסייע לתלמידים בחטיבות הביניים ובתיכון לשמור על קצב הלימודים של הכיתה, ללמוד היטב לקראת בחינות ושיעורי בית ולהרחיק ככל האפשר את החיפוש אחר מורה פרטי...

 

עם עשרות אלפי תלמידים הצופים בסרטוני הלימוד שלנו, נשמח לסייע ולתרום גם לילדכם בהנגשת חומרי הלימוד בצורה ברורה וממוקדת התואמת את ההתפתחות המהירה בעולם הלימוד המקוון.

 

לצד הטכנולוגיה המתקדמת שאנו מעמידים לרשות התלמידים שלנו, אנו מקפידים על עלות השימוש במערכת נמוך במיוחד, היכול לחסוך סכומים ניכרים המושקעים היום בשיעורים פרטיים. 

 

מתקדמים להצלחה עם Yschool! אל תמתינו – הירשמו בקלות ובמהירות והתחילו ללמוד