שאלות נפוצות

לחצו על כפתור "כניסה" בדף הבית ובחלון שייפתח לחצו על "הרשמה". תגיעו לעמוד רישום והשלמת פרטים שבו תוכלו לבחור שם משתמש, למלא את פרטיכם האישיים ולהעלות תמונת פרופיל. לאחר מילוי כל פרטי החובה לחצו "שמור" ותועברו לעמוד מנויים בו ניתן לרכוש מנויים לצפיות בסרטים ושיעורים פרטיים.

לחצו על כפתור "הרשמה" בדף הבית. תגיעו לעמוד רישום והשלמת פרטים שבו תוכלו לבחור שם משתמש, למלא את פרטיכם האישיים ולהעלות תמונת פרופיל. לאחר מילוי כל פרטי החובה לחצו "שמור" ותועברו לעמוד מנויים. בתחתית עמוד המנויים נמצא שדה "קוד קופון". העתיקו את קוד הקופון שקיבלתם לשדה זה ולחצו "הפעל קופון". עם הפעלת הקופון יופיע בחיבור המשתמש חיווי על כמות הסרטים ו/או השיעורים שעומדים לרשותכם.
ניתן למצוא סרטון באחת משתי אפשרויות: - באמצעות מנוע החיפוש הכללי המופיע בראש כל עמודי האתר ובו ניתן מושג נדרש בשיטת חיפוש חופשי - באמצעות חלונית חיפוש הסרטונים (שיעורים מצולמים) המופיעה בעמוד הבית של האתר (לפי תחום, נושא ורמת לימוד או תת-נושא).
לכל משתמש עמוד אישי שבו הוא יכול לראות באיזה סרטונים הוא צפה, איזה סרטונים סימן כמועדפים ואיזה שיעורים נקבעו לו. בנוסף, יש בעמוד טבלאות אשר מסכמות עבור המשתמש אילו חבילות מנוי הוא רכש ומהן כלל הצפיות והשירותים שצרך באתר.