שאלות נפוצות

לחצו על כפתור "הרשמה" בדף הבית. תגיעו לעמוד רישום והשלמת פרטים שבו תוכלו לבחור שם משתמש, למלא את פרטיכם האישיים ולהעלות תמונת פרופיל. לאחר מילוי כל פרטי החובה לחצו "שמור" ותועברו לעמוד מנויים בו ניתן לרכוש מנויים לצפיות בסרטים ושיעורים פרטיים.
לחצו על כפתור "הרשמה" בדף הבית. תגיעו לעמוד רישום והשלמת פרטים שבו תוכלו לבחור שם משתמש, למלא את פרטיכם האישיים ולהעלות תמונת פרופיל. לאחר מילוי כל פרטי החובה לחצו "שמור" ותועברו לעמוד מנויים. בתחתית עמוד המנויים נמצא שדה "קוד קופון". העתיקו את קוד הקופון שקיבלתם לשדה זה ולחצו "הפעל קופון". עם הפעלת הקופון יופיע בחיבור המשתמש חיווי על כמות הסרטים ו/או השיעורים שעומדים לרשותכם.
פרופיל אנונימי נוצר כאשר משתמש אינו מעוניין שיראו כי הוא פועל באתר. כדי ליצור חשבון משתמש אנונימי יש לסמן, בעמוד ההרשמה, את התיבה "אינני מאשר את חשיפת פרטי". למשתמש אנונימי לא יהיה עמוד פומבי ולא ניתן יהיה לשלוח לו הצעת חברות או הודעות. חשוב לדעת כי בקביעת שיעור פרטי, ייחשפו פרטי המשתמש בפני המורה המלמד
ניתן למצוא סרטון באחת משתי אפשרויות: - באמצעות מנוע החיפוש הכללי המופיע בראש כל עמודי האתר ובו ניתן מושג נדרש בשיטת חיפוש חופשי - באמצעות חלונית חיפוש הסרטונים (שיעורים מצולמים) המופיעה בעמוד הבית של האתר (לפי תחום, נושא ורמת לימוד או תת-נושא).
לכל משתמש עמוד אישי שבו הוא יכול לראות באיזה סרטונים הוא צפה, איזה סרטונים סימן כמועדפים ואיזה שיעורים נקבעו לו. בנוסף, יש בעמוד טבלאות אשר מסכמות עבור המשתמש אילו חבילות מנוי הוא רכש ומהן כלל הצפיות והשירותים שצרך באתר.
בעמוד השיעור הפרטי יש כפתור "בטל שיעור". לחיצה על הכפתור תפתח תיבת שיחה שבה ניתן לפרט את סיבת הביטול ובלחיצה על כפתור "שלח" השיעור יבוטל והודעה תשלח למורה. חשוב לציין, כי במקרה של ביטול השיעור בהתרעה קצרה (פחות מ-24 שעות) תחויב בגין השיעור והוא ירד ממניין שיעורי הזכות שלך.